Partnerské stránky

>>emimino.cz<<

Wiki těhotenství a mateřství (nejen) pro ženy

Kalíšek (informace /nejen/o menstruaci)  

>>kalisek.cz<<

Kdo jsme? Kdo stojí za tímto webem?

Tento web vytvářejí ženy hlavně pro ženy. Samozřejmě externě využíváme i skvělé programátory, grafiky a další šikovné muže, kterým tímto za pomoc děkujeme.

Proč to děláme?

Ženy se často obávají zkusit něco nového nebo neobvyklého. Z osobní zkušenosti víme, že menstruační kalíšek je skvělá věc a chtěly bychom, aby se všechny ženy cítily v pohodě během svých dnů tak, jako my.

Co na našich stránkách najdete?

Samozřejmě hlavně menstruační kalíšky. Věnujeme se shromažďování informací o kalíšcích – o tom jak je používat, jak je čistit, jak si vybírat velikost … Také vybíráme ty nejlepší, nejvíc praktické a také krásné kalíšky nabízené na celosvětovém trhu a nabízíme je v našem eshopu.

Ženy/dívky jakou menstruaci máte? (Maximálně tři odpovědi)

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Přinášíme vám ale také množství informací o menstruaci, potížích i radostech s ní souvisejících, o ženské cykličnosti, ženské sexualitě, přirozené antikoncepci či prostě jen tak o věcech, které nám ženám zpříjemňují život 🙂

A kromě kalíšků už na náš web pronikly také další hygienické pomůcky pro období menstruace – hlavně látkové vložky a menstruační houby. Zároveň jsme se rozhodly nabídnout vám i další výrobky a také bio kosmetiku, kterou samy používáme a jsme s ní nadmíru spokojené 🙂

SKALA-MEDICA (výroba lavážních přístrojů)

Cytostatická laváž dutiny břišní je novou metodou léčení pacientů při a po operačním výkonu, vyvinutá původně pro zhoubné nádory pobřišnice, ale v současné době aplikovaná s dobrými výsledky i při jiných náročných operačních zákrocích. Při operačním výkonu dochází zpravidla při odstraňování nádoru k uvolnění buněk, které se mohou uchytit na raných plochách a následně dále růst. Navíc při operaci lze odstranit jen viditelné nádorové struktury, zatímco mikroskopické unikají pozornosti. Aby bylo zamezeno jejich novému růstu, je nutné zbytky nádorového onemocnění co nejdříve odstranit. Prozatím nejúčinnější metodou pro jejich likvidaci je nová metoda laváže břišní dutiny nazývaná také „Hypertemická cytostatická intraperitoneální intraoperační laváž břišní dutiny“ označovaná mezinárodní zkratkou „HIPEC“ ( nebo HITOC- pro laváž plic).
(Metoda je zvláště vhodná pro léčení zhoubných nádorových onemocnění v břišní dutině (zažívací a gynekologické orgány)).

Odkaz v češtině

Odkaz v angličtině

Kamene na vzostupe

>>kamene na vzostupe<<

Informace a diskuzní forum o drahých kamenech

Back to Top