„Skandál by byl obrovský“: Ředitel Pfizeru se obává menstruačních nepravidelností

Projekt Veritas ve čtvrtek zveřejnil novou část tajného záznamu ředitele společnosti Pfizer Jordona Walkera, v němž ředitel výzkumu a vývoje v rámci provozu mRNA společnosti vyjádřil obavy z toho, jak může vakcína COVID-19 ovlivnit reprodukční zdraví žen. (Foto: Twitter / Project Veritas)

„Na menstruačních cyklech je něco nepravidelného. Takže to lidé budou muset prozkoumat až následně,“ řekl Walker tajnému novináři, o kterém si myslel, že je na rande.

„Vakcína [COVID] by do toho [menstruačního cyklu] neměla zasahovat. Takže vlastně nevíme,“ dodal.

Walker také doufá, že nezjistíme, že „ta mRNA nějak zůstává v těle a jako – protože musí ovlivňovat něco hormonálního, aby to ovlivnilo menstruační cykly,“ a dodal: „Doufám, že neobjevíme něco opravdu špatného po proudu… Kdyby se něco stalo po proudu a bylo to jako opravdu špatné? Myslím, že rozsah toho skandálu by byl obrovský.“

zdroj ac24.cz

Kabala II (26. část) | COVID-19: Genocida v přímém přenosu (9. díl série o covidu)

Strategie mučení Kabaly fungovala skvěle. Lidé padali mrtví v přímém přenosu, ale jediné, co se ujalo, byl stále se opakující slogan: “Vakcíny Covid jsou bezpečné a účinné…”. V tomto závěrečném díle o tragédii COVID uzavíráme téma, které bude (v budoucnu) označováno za nejodpornější genocidu v dějinách lidstva. Může být lidstvo zachráněno? Samozřejmě! Nejdříve se však podívejme na šokující fakta, jak jsou uvedena v této závěrečné epizodě.

Video trvá 32 minut, je tam také uvedeno, kde lze najít grafen – např.: v dámských hygienických potřebách. Video je s českým dabingem, doporučuji video pozorně shlédnout, i opakovaně!

https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/kabala-ii-26-cast-covid-19-genocida-v-primem-prenosu-9-dil-serie-o-covidu-cz-dabing:b

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x