Znepokojivý obraz placenty některých očkovaných matek (video)

Již před zahájením takzvaného „očkování“ upozornil bývalý vedoucí zaměstnanec Pfizeru Mike Yeadon na to, že tyto takzvané „vakcíny“ budou obzvlášť nebezpečné pro mladé ženy, neboť u nich mohou způsobit problémy z plodností, potrat, poškození plodu nebo úplnou neplodnost. Již koncem roku 2020 varoval před tím, že genové injekce způsobí doslovnou depopulaci v případě, že se budou očkovat dívky a mladé ženy v plodném věku.

I samotná data porodnosti za loňský rok napovídají výraznému poklesu oproti roku předchozímu (v ČR je tento pokles o 10,7%). Nyní přichází dr. Wolfová, která je také novinářkou, zabývající se mimo jiné speciálně zdravím žen a dětí, s varujícími obrázky, které ukazují placentu očkované pacientky. Podobně prý mohou dopadnout i placenty dalších žen – a to třeba i s delším časovým odstupem od očkování.

Dr Naomi Wolfová se včera večer objevila ve Warroomu po boku Steva Bannona, aby představila  nové, mrazivé informace. Tyto informace je stále obtížnější sdílet, ale jedinou cestou z této temnoty je proniknout do ní a pochopit, s čím máme co do činění.

Objevilo se mnoho zpráv a souborů dat, včetně těch podrobně uvedených v samotných dokumentech společnosti Pfizer, které poukazovaly na hlavní problémy související s plodností, včetně problémů s těhotenstvím, menstruačních nepravidelností, potratů a poškození novorozenců a plodů, což vypadá jako útok na celou společnost. Genové injekce de facto likvidují lidský reprodukční systém.

Dr James Thorp je certifikovaný gynekolog s více než 43 lety zkušeností v porodnictví. Během své kariéry byl velmi aktivní v klinickém výzkumu a publikoval téměř 200 prací. Dr Thorp v současnosti ročně ošetří přibližně 8000 rizikových těhotenství. Pracoval jako recenzent významných lékařských časopisů a čtyři roky působil v představenstvu Společnosti mateřské fetální medicíny. Sloužil v letectvu Spojených států jako porodník-gynekolog a získal stipendium na lékařskou fakultu. Dr Thorp svědčil před americkým Senátem za Bushovy administrativy v roce 2003 pro své odborné znalosti v léčbě plodu jako pacienta s in utero terapií. 

Dr Wolfová shrnula videorozhovor, ve kterém Dr. Thorp ukázal obrázek placenty ženy, která byla asi ve třetím trimestru těhotenství, a která dostala před 8 týdny vakcínu Covid od společnosti Pfizer. Řekl, že to není neobvyklé u placenty 8 týdnů po vakcinaci a všiml si vzoru tohoto stavu placenty. Je tam síť kalcifikací, které tam nepatří. Bílá oblast obklopující placentární laloky představuje kalcifikace vyplývající z těžkého zánětu. Typicky je tento nález spojen se zpomalením růstu plodu, sníženým objemem plodové vody a abnormálními fetálními monitorovacími testy. Tmavý kruh vpravo může znamenat krevní sraženinu.

zdroj

Tato žena se nechala očkovat proti Covidu a nyní má vážně poškozenou placentu a ohrožené dítě. FDA, CDC a samotná společnost Pfizer důrazně doporučily a v některých případech nařídily, aby těhotné ženy dostaly vakcínu Pfizer (např. aby si udržely zaměstnání). Něco podobného by se nemělo požadovat v případě žádné drogy, natož v případě takové, která byla vnucena celé populaci najednou a bez řádných studií.

Dr Chris Flowers, člen výzkumného týmu Daily Clout, vytvořil tento obrázek, který ukazuje, jak by měla vypadat správná placenta ve srovnání s placentou některých očkovaných.

Dr. Wolfová byla zablokována NYT a deplatformována Twitterem před více než rokem, protože odmítla tvrzení, že vakcíny Covid jsou bezpečné a účinné pro těhotné ženy a požádala o nahlédnutí do studií.

Jako dlouholetá novinářka specializující se na ženské zdraví a reprodukční problémy Dr. Wolfová už dávno pochopila, že pokud chcete zachytit varovné signály, musíte ženám naslouchat. A různé zvěsti se začaly objevovat stále častěji: sestry vyprávěly o předčasných porodech v důsledku poškození placenty a matky hovořily o opožděném vývoji, který viděly u dětí narozených poté, co byly ženy v těhotenství očkovány.

Dívky-ženy máte problém s otěhotněním?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nyní existuje rostoucí množství důkazů prokazujících poškození očkovaných žen a jejich dětí. Obrázek poskytnutý Thorpem bude přidán do seznamu případů, záznamů a důkazů, které se na toto téma shromažďují. Abychom uvedli jen několik dalších příkladů:

  • V dubnu se v The Epoch Times objevil článek , ve kterém Dr. Thorp popsal své zkušenosti jako vysoce rizikový porodník a upozornil na bezprecedentní změny, které zaznamenal od zavedení vakcíny.

„To, co jsem viděl za poslední 2 roky, je bezprecedentní,“ prohlásil lékař o vedlejších účincích vakcíny COVID na těhotné ženy.
Bývalý viceprezident společnosti Pfizeru se k tomu také vyjádřil: „Nežádoucí účinky na početí a schopnost udržet těhotenství byly předvídatelné.“ zdroj

  • Skotsko oznámilo 10leté maximum úmrtí novorozenců. Od listopadu 2021 se počet úmrtí novorozenců zvýšil natolik, že to automaticky spustilo vyšetřování.
  • Igor Chudov pozorně sleduje náhlý kolaps porodnosti v zemích s vysokou proočkovaností.
  • Alex Berenson prezentoval informace ze Singapuru ukazující prudký pokles porodnosti po 9 měsících od zavedení vakcíny.

Dr Thorp a Dr. Ryan Cole plánují spolupracovat na patologické analýze částí placenty žen, které byly očkovány během těhotenství, a porovnat je s ultrazvukovými snímky obarvenými proteinem.

Pokud se chcete dozvědět více o zkušenostech a obavách stran těhotenství a genových vakcín, Dr. James Thorp doporučuje tento rozhovor (anglicky), který dělal minulý týden. Popisuje, jak změnil názor na bezpečnost vakcín Covid – doufejme, že mnoho dalších se chystá udělat totéž…

zdroj – necenzurovanapravda.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x