Očista těla po COVID vakcíně

Aktualizace 3.2.2023

Praktické odkazy

https://www.zenazdravotne.cz/2021/09/19/kvercetin-quercetin/

https://www.zenazdravotne.cz/2021/07/03/extrakt-z-pampeliskovych-listu-blokuje-vazani-spike-proteinu-na-povrch-ace2-bunek/

https://www.zenazdravotne.cz/?s=%C4%8Desnek

https://www.zenazdravotne.cz/?s=cibule

https://www.zenazdravotne.cz/2021/08/06/zeolit-zazracny-liek-3-tisicrocia/

https://www.zenazdravotne.cz/2021/08/18/profylakticky-protokol-zelenko-covid-19/

https://www.zenazdravotne.cz/2021/08/04/sars-cov2-spike-protein-ace2-mozna-reseni/

https://www.zenazdravotne.cz/2021/08/03/muze-zpev-porazit-rakovinu/


3.2.2023 Aktualizace

Válka s kuřaty

Vypadá to dost podezřele, že?

Miliony kuřat byly utraceny kvůli „ptačí chřipce“.
Několik okresů a malých venkovských městských rad se snaží zakázat kuřata na dvorcích.
Kuřecí továrny začaly hořet
Krmivo pro kuřata najednou způsobuje, že kuřata nesnášejí vejce.
A co ty víš? Protein z vaječného žloutku zastavuje spike protein v Covidu.

Protilátky kuřecího žloutku (IgY) blokují vazbu více variant spike proteinu SARS-CoV-2 na lidský ACE2

Virus SARS-CoV-2 se stále šíří po celém světě a existuje naléhavá potřeba účinně předcházet a kontrolovat tuto pandemii. Tato studie hodnotila potenciální účinnost protilátek proti vaječnému žloutku (IgY) jako neutralizačního činidla proti SARS-CoV-2. Zkoumali jsme neutralizační účinek anti-spike-S1 IgY na pseudovirus SARS-CoV-2 a také jeho inhibiční účinek na vazbu koronavirových spike proteinových mutantů na lidský ACE2. Naše výsledky ukazují, že anti-Spike-S1 IgY vykazovaly významnou neutralizační schopnost proti pseudoviru SARS-CoV-2, různým mutantům spike proteinů a dokonce i SARS-CoV in vitro. Mohlo by to být proveditelný nástroj pro prevenci a kontrolu probíhajícího COVID-19.

Je to znovu Ivermectin, jen nenašli způsob, jak démonizovat vaječné žloutky. Možná je to těžké uvěřit, ale důkazy jsou nezvratné. Globalisté se skutečně snaží vylidnit Zemi.

zdroj: https://beforeitsnews.com/


2.12.2021 Ivermektin je registrován v České republice pod názvem LOUTOL


Je doporučováno do půl hodiny po nuceném COVIDočkování podstoupit baňkování, které vytahne z těla škodliviny, nejen z vakcíny. Nutno sdělit před baňkováním, že jste po COVIDvakcíně a chcete odstranění škodlivin z těla!

Konzistence krve po očkování

Tato metoda baňkování, kterou zde ukazuje ruský kolega, funguje pouze do 30 minut po očkování, v žádném jiném případě už baňkování nestačí …

Ale je úžasné, jak rychle se krev díky očkování shlukuje … ale také jasné, pokud člověk rozumí biochemickým mechanismům fungování oxidu grafenu + špičkového proteinu za ním.

Znovu: není to virus, je to biologická zbraň, jejíž výbušný nukleotid, geneticky manipulovaný pomocí genových nůžek (CRISPR), je transportován přes špičatý protein. Pro lepší transport se používají nanolipidy, které procházejí hematoencefalickou bariérou přes receptor neurolipinu-1…

Dobře se podívejte na konzistenci té krve ke konci videa.

https://nsdn.cz/micro/286/konzistence-krve-po-ockovani

Gene hovorí, že je to kremíková forma života na báze uhlíka, ktorá sa tvorí v tele (očkovaných). Gene hovorí o dvoch lekároch, s ktorými sa stretol a ktorí to nahlásili. Jeden lekár mal pacientku, ktorá si dala senný kúpeľ (odporúčaný na elimináciu) a pod ultrafialovým svetlom (pomocou aplikácie v telefóne) dokázala nájsť vlákna. Vložila vlákno do skúmavky, uzavrela ju a do troch týždňov sa z neho stala vec podobná komárom. Gene hovorí o forme jodidu draselného, ktorý odporúča na prečistenie a uvedenie imunitného systému do poriadku. Vysvetľuje rozdiel oproti elementárnemu jódu, ktorý telo nedokáže tak dobre využiť. Jodid draselný a protokoly Jima Humblea (knihu lze v angličtině zakoupit na: https://jimhumblebooks.co/ ) ničia nanoboty a potom potrebujete zeolit, aby ste sa zbavili ťažkých kovov. Podľa niektorých lekárov medzi názvy génov patria: hliník, stroncium, bárium, urán.

zdroj – qanon.sk (doporučuji přečíst celé)


17.11.21

KDO NESE VINU? TEN, KTERÝ NÁS PŘINUTÍ SE OČKOVAT NEBO TEN, KTERÝ SE NÁTLAKU PODROBÍ?

Pokud jsme donuceni podrobit se cizí vůli, která může ohrozit naše tělo či duši, jsme za následky svých činů zodpovědni my, nebo ten, který nás k tomu donutil?

Mám pocit, že vina je na obou stranách.

Ti, kteří druhé přinutí přijmout do svého těla látku, nesoucí v sobě program zotročení a manipulace na fyzické úrovni a zpomalení duchovního vývoje na duchovní úrovni, si s sebou ponesou nesmírnou zátěž, která bude ovlivňovat jejich další existenci.(Nechtějte vidět, čím budou muset projít, aby toto odčinili. A nevadí, že i oni jsou možná manipulováni. Každá bytost toto může zastavit.)

A ti, kteří podlehnou, či uvěří, přijmou energii, která je uvede do reality poroby a nesvobody. Tuto energii lze ale zpracovat a pročistit mnohem snáze a dokonce ještě v tomto životě. Nic tedy není ztraceno – pokud si uvědomí chybu, které se dopustili a pochopí, že se musí postavit těm, kteří na ně činí nátlak, může dojít k úplnému uzdravení těla i duše.

zdroj – https://carokrasna-duse.cz/aktualni-situace

3.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Janko
1 rok před

ostry noz a okamzite to rozrezat,ak to inac nepojde,tiez,do 30 minut
*****
ten podtlak z baňky je důležitý ke stahnutí škodlivin do jednoho místa, které je následně narušeno žiletkou, skalpelem
a pak baňka podtlakem vytahne ty škodliviny z těla. admin

Back to Top
1
0
Would love your thoughts, please comment.x