COVID-19 je způsoben oxidem grafenu, který se do těla dostává několika způsoby

Zpravodajský portál La Quinta Columna vydal naléhavou zprávu a doufá, že zpráva se dostane k co největšímu množství lidí, zejména k těm, kteří se zabývají zdravotními a právními službami.

Statistik v oblasti biologie Ricardo Delgado, Dr. José Luis Sevillano a tým vědců a profesorů pracovali na výzkumu, který potvrdil přítomnost nanočástic oxidu grafenu ve vakcinačních lahvičkách.

V programu č. 63 tým ukázal několik fotografií z provedených analýz, konkrétně se jedná o výsledky pozorování pomocí optické a transmisní elektronové mikroskopie. Výsledky získané pomocí dalších technologií jsou určeny pro další programy v budoucnu. Tým rovněž oznámil, že zpráva o provedených analýzách, které určily přítomnost oxidu grafenu, bude brzy oficiálně zveřejněna.

Portál La Quinta Columna vydal video s naléhavým oznámením, jehož přepis Vám nabízíme níže.

Přinášíme vám data důležitá pro vaše zdraví, fyzickou integritu a zdraví vašeho prostředí.
Roušky, které jsou v současné době používány a nabízeny na trhu, obsahují oxid grafenu. Nanočástice oxidu grafenu se nenacházejí jen v rouškách, které byly podle zpráv z médií v minulosti staženy z prodeje, ale jsou obsaženy i ve štětičkách antigenních a PCR testů.

Všechny varianty vakcíny COVID – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson atd., obsahují také značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Tento závěr vyplývá z analýzy provedené pomocí elektronové mikroskopie a spektroskopie, kromě toho byly k analýze využity další technologie používané různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu, nové vakcíny proti chřipce a údajně nové nosní vakcíny proti COVIDu, které jsou v přípravě, obsahují také obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu.

Oxid grafenu je toxin, který vyvolává vznik krevních sraženin. Způsobuje změny imunitního systému tím, že narušuje rovnováhu antioxidantu glutathionu v organismu. Pokud se dávka oxidu grafenu zvýší jakýmkoli způsobem, dojde ke kolapsu imunitního systému a následně k cytokinové bouři.

Oxid grafenu nahromaděný v plicích vyvolává oboustranný zápal plic tím, že se rovnoměrně rozšíří v dýchacích cestách. Oxid grafenu způsobuje kovovou pachuť. Možná vám to teď začíná dávat smysl. Vdechovaný oxid grafenu způsobuje zánět sliznic a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu.

Oxid grafenu získává uvnitř organismu silné magnetické vlastnosti. Toto vysvětluje magnetický jev, který již zažily miliardy lidí po celém světě poté, co jim byl oxid grafenu různými způsoby podán, mimo jiné i vakcínou.

Stručně řečeno, oxid grafenu je domnělý SARS-CoV-2, údajný nový koronavirus odpovědný za onemocnění zvané COVID-19. Proto nikdy nedošlo k izolaci a očištění nového koronaviru, což přiznává většina zdravotnických institucí nejvyšší úrovně v různých zemích, když se je na to zeptáme. Onemocnění COVID-19 je způsobeno oxidem grafenu, který je do těla vpraven několika způsoby.

Oxid grafenu je extrémně účinný a silný v aerosolech, stejně jako údajný SARS-CoV-2. Jako každý jiný materiál má i oxid grafenu „elektronické absorpční pásmo“. To znamená určitou frekvenci, nad kterou je materiál vybuzený a velmi rychle oxiduje. Tím dochází k rozmnožení toxické látky v těle oproti našim přirozeným antioxidačním zásobám glutathionu a je tím narušena rovnováha v organismu. Přesně toto frekvenční pásmo je vyzařováno v nových šířkách emisního pásma bezdrátové technologie 5G. Proto se rozmisťování antén 5G během pandemie nikdy nezastavilo, ve skutečnosti 5G patří k několika málo službám, které byly udržovány, navíc pod zvláštním dohledem státních bezpečnostních složek.

Domníváme se, že oxid grafenu se nacházel již ve vakcínách proti chřipce z roku 2019, byl použit jako adjuvans.

Během následných zkoušek technologie 5G v různých částech světa se rozvinulo onemocnění COVID-19 kvůli interakci vnějších elektromagnetických polí a oxidu grafenu v tělech lidí. Vzpomeňte si, že všechno začalo ve Wuhanu, což bylo první pilotní město na světě, které na konci listopadu 2019 zkušebně zavedlo technologii 5G. Jaká shoda náhod v prostoru a čase.

Všechny povídačky o luskounech a netopýrech sloužily k odvedení pozornosti. Účel, pro který je oxid grafenu zaváděn do těl lidí, je temnější, než si dovedete představit. Proto je potřeba, abyste měli tyto znalosti a přehodnotili informace, které dostáváte od nejvyšších vládních institucí. Říkají vám nebo vás dokonce nutí, abyste se chránili něčím, co naopak může nemoc vyvolat.

Nyní, když víme, že příčinou nemoci je chemický toxin a nikoli biologický činitel, budeme schopni zmírnit jeho dopady, a to pomocí zvýšení hladiny glutathionu. Glutathion je přírodní antioxidant, jehož zásoby máme v organismu.

Následující detaily vám pomohou dokonale porozumět zprávám z médií. Hladina glutathionu je extrémně vysoká u dětí. Nemoc tedy nemá téměř žádný dopad na dětskou populaci. Hladina glutathionu po 65 letech věku výrazně klesá. Proto se COVID-19 vyskytuje především u starších lidí. Velmi vysoké hladiny glutathionu mají lidé, kteří intenzivně sportují. Z tohoto důvodu mělo toto onemocnění pouze 0,22% sportovců.

Takže nyní chápete, proč nesčetné studie z praxe ukázaly, že podávání N-acetylcysteinu (který je prekurzorem glutathionu v těle) nebo přímo glutathionu velmi rychle vyléčilo nemoc COVID-19. Princip je jednoduchý, hladiny glutathionu byly zvýšeny, takže se organismus vypořádal s toxickým oxidem grafenu.

La Quinta Columna zde odhalila otevřený bio-teroristický útok státu, nebo přinejmenším spoluúčast vlád na bio-terorismu, který je prováděn na celosvětové populaci a představuje zločin proti lidskosti.

Proto je naprosto nezbytné a zásadní, abyste tato data zpřístupnili své lékařské komunitě – praktickým lékařům, ošetřovatelům, zdravotnickým službám, ale také místním médiím a tisku a vašemu okolí. La Quinta Columna odhaduje, že když bude spuštěna plánovaná technologie 5G, potom budou umírat desítky tisíc lidí denně, a to pouze v naší zemi.

Uvědomte si, že nyní nejsou naočkováni touto vakcínou s oxidem grafenu pouze starší lidé v pečovatelských domech, ale jak víte, také velká část veškeré populace.

Tělo má přirozenou schopnost odstranit tento toxin, proto vám navrhují až tři dávky očkování ročně a každý rok, abyste udrželi potřebnou hladinu oxidu grafenu ve svých tělech (ironie).

Máme každý jednotlivý důkaz toho, co zde bylo odhaleno. Zatímco se soudy snaží jednat, lidé jsou nadále „shazováni z útesu“. Na základě výše uvedených dat pochopíte, že nejvyšší instituce využily vaší naivity a více než rok vás obelhávaly. Teprve nyní si uvědomíte všechny nesrovnalosti, které vám byly předkládány v televizních zprávách.

Další důležitá data můžete čerpat z webu La Quinta Columna nebo La Quinta Columna TV

Přeložila hanka | Zdroj: orwell.city převzato z tadesco.org

Matka všetkých antioxidantov: Čo urobiť, aby si ju telo samé vytváralo

Všetci sme už počuli o antioxidantoch. No počuli ste aj o matke všetkých antioxidantov?

O tej, ktorá je kľúčom prevencie rakoviny, chorôb srdca, starnutia, neurologických problémov a mnohých ďalších ochorení?

Antioxidant, o ktorom hovoríme, bol skúmaný do veľkej hĺbky. Napriek tomu väčšina z nás o ňom nič nevie.

Dokonca ani mnohí lekári nemajú poňatia, ako pristupovať k novodobej epidémii jeho nedostatku u ľudí.

Samozrejme, hovoríme o látke nazývanej glutatión. Ide o náramne silný detoxifikátor a posilňovač imunity. Pre zdravý život je absolútne nevyhnutný.

Telo si ho síce dokáže vyrobiť aj samo, avšak zlá kvalita potravín, znečistenie, toxické životné prostredie, stres, infekcie a radiácia ho o naše telá výrazne ochudobňujú.

Čo je glutatión?

Glutatión je jednoduchá molekula neustále produkovaná naším telom. Skladá sa z troch aminokyselín – cysteín, glycín a glutamín.

Najlepšou vecou ohľadne glutatiónu je, že obsahuje síru. Tá v tele zachytáva všetky škodlivé látky, ako napríklad voľné radikály, toxíny, ortuť či iné ťažké kovy a potom ich vyplavuje von z tela.

Táto jeho vlastnosť je veľmi dôležitá hlavne v dnešnom svete, keď sme neustále zovšadiaľ bombardovaný ťažkými kovmi.

Kde je možné získať glutatión?

Ako už bolo spomenuté, telo si ho dokáže vyprodukovať samé, často však nie v dostatočnom množstve pre dnešný znečistený svet. Preto je potrebné jeho tvorbu cielene podporovať.

Tuto nasleduje zoznam potravín, ktoré obsahujú prekurzory potrebné pre jeho výrobu:

 • brokolica
 • ružičkový kel
 • kapusta
 • karfiol
 • avokádo
 • broskyne
 • červený melón
 • škorica
 • kardamon
 • kukurma
 • paradajky
 • hrach
 • cesnak
 • cibuľa
 • červené papričky (feferóny)

Všimli ste si, že sa všetko jedná o zdravé potraviny, ktoré v našom jedálničku často chýbajú?

Ide o ďalší problém s našim stravovaním…

Konzumujeme kvantá jedál rýchleho občerstvenia, mäsa, mlieka, spracovaných potravín – teda veci, pri ktorých bolo klinicky dokázané, že spôsobujú ochorenia srdca a ďalšie choroby.

Napriek tomu ich neustále jeme vo veľkom množstve.

Kľúčom k prevencii takmer každého ochorenia je limitovať nezdravé jedlá a naopak zvýšiť objem potravín, uvedených na zozname vyššie. Tie totiž zásobujú telo mnohými dôležitými živinami a nevyžadujú si nadľudské úsilie na ich strávenie.

Produkcia glutatiónu sa zvyšuje tiež počas cvičenia, preto viac pohybu pomáha s jeho tvorbou.

Okrem toho, pohyb ako taký má mnoho pozitívnych účinkov na telo. Spomedzi nich spomeňme aspoň zrýchlené dýchanie a potenie, pri ktorých sa z tela uvoľňujú toxické látky.

Glutatión chráni pred chronickými ochoreniami

Čo robí glutatión tak dôležitým, je jeho schopnosť recyklovať ostatné antioxidanty.

Keď vaše telo bojuje s voľnými radikálmi, tak si ich doslova posúva od jednej molekuly k druhej. Idú napríklad od vitamínu C cez vitamín E a kyselinu lipoovú až ku glutatiónu, kde sa zneškodnia tým, že sú spolu s ním vyplavené z tela.

V tomto bode sa ostatné antioxidanty uvoľňujú pre ďalšie použitie. Telo však musí vyrobiť ďalšiu molekulu glutatiónu, aby mohol celý cyklus pokračovať odznova.

Glutatión je teda kľúčovým pre pomoc imunitnému systému v boji proti chronickým ochoreniam, keďže sa doslova stáva prepravcom toxínov pri ich ceste von z tela.

Je ako pasca, na ktorú sa toxíny nalepia a následne sú cez žlč prenesené do stolice a následne von.

Glutatión je natoľko potentnou substanciou, že sa ukázal veľmi nápomocným dokonca aj pri liečbe AIDS.

Čo robiť, aby telo produkovalo glutatión

Dr. Mark Hyman odporúča na zvýšenie produkcie glutatiónu nasledovné tipy:

1. Konzumujte potraviny bohaté na síru

Medzi potraviny s najvyšším obsahom síry patria: cesnak, cibuľa, kapustovitá zelenina (brokolica, šalát, kapusta, karfiol a žerucha).

2. Vyskúšajte bioaktívnu srvátku

Srvátka je výborným zdrojom aminokyseliny cysteín a ďalších potrebných stavebných blokov pre syntézu glutatiónu.

Ako ste si možno všimli, na našej stránke nie sme prílišnými zástancami mliečnych výrobkov. Toto je však jedna z výnimiek s pár varovaniami:

 • Srvátka musí byť bioaktívna a vyrobená z nedenaturovaných bielkovín (pojem denaturácia znamená štiepenie normálnych bielkovinových štruktúr).
 • Uprednostnite tiež nepasterizované a nie priemyselne produkované mlieko, ktoré neobsahuje žiadne pesticídy, hormóny alebo antibiotiká.

3. Cvičenie zvyšuje produkciu gutatiónu

Ako sme už spomenuli aj vyššie, cvičenie pomáha zvyšovať produkciu glutatiónu, posilňuje imunitný systém , zlepšuje detoxikáciu a zlepšuje telu vlastné obranné mechanizmy.

Začnite pomaly a postupne zvyšujte fyzickú aktivitu na 30 minút denne aerobných cvičení, napríklad rýchla chôdza, jogging alebo hranie nejakých športových hier.

Silový tréning 3 krát týždenne po 20 minút tiež pomôže.

Upozornenie:

Možno vás pri čítaní tohto článku napadlo, že či by nebolo jednoduchšie užívať nejaké doplnky stravy obsahujúce priamo glutatión.

Bohužiaľ, v tomto prípade by to nepomohlo.

Ak by ste skonzumovali glutatión, žalúdok a následne trávenie v čreve by ho rozložili na jeho jednotlivé stavebné bloky – aminokyseliny.

Z takto získaného glutatiónu by ste teda nezískali žiadny prínos.

Glutatión si proste musí telo vyrobiť saméa vašu úlohou je mu v tom pomáhať či už vyššie spomenutým cvičením, alebo dodávaním telu látok, z ktorých si ho vyrobí.

Okrem potravín s obsahom síry (uvedené vyššie) je vhodné užívať aj nejaký multivitamín a rybí olejs obsahom mastných omega 3 kyselín.

4. N-acetyl-cysteín

Ide o látku, ktorá sa používa dlhé roky na liečbu astmy, ochorení pľúc a u ľudí so život ohrozujúcim zlyhávaním pečene v dôsledku nadužívania lieku Tylenol.

Táto látka sa dokonca používa aj na prevenciu zlyhania obličiek pri používaní chemických značkovačov počas röntgenových štúdií.

Odporúčame: Prírodná liečba vysokého cholesterolu a upchatých ciev

5. Kyselina alfa-lipoová

Ide o druhú najdôležitejšiu látku pre naše bunky, ktorá sa zapája do produkcie energie, kontroluje krvný cukor, podporuje zdravie mozgu a slúži tiež na detoxikáciu.

Telo si ju vyrába samo, avšak vzhľadom na množstvo stresu, v ktorom dnes žijeme, sa rýchlo míňa.

Stojí preto za úvahu jej dodatočné dopĺňanie vo forme doplnku.

6. Živiny pre metylatión – vitamíny B6, B9 (kyselina listová) a B12

Ide o zrejme najdôležitejšie vitamíny pre syntézu glutatiónu. Ak budete užívať multivitamín spomenutý v bode (3), uistite sa, že obsahuje aj tieto vitamíny.

Tvorba metylatiónu a tvorba glutatiónu sú zrejme dve najdôležitejšie biochemické funkcie v našom tele.

7. Selén

Selén je dôležitý minerál, ktorý sa aktívne zapája do syntézy glutatiónu.

Z jedál ho vo veľkom množstve obsahujú para orechy. Alternatívou je jeho príjem ako samostatného doplnku, prípadne ako súčasť multivitamínu.

8. Vitamíny C a E

Vitamín E (vo forme tokoferolov) a vitamín C sa tiež podieľajú na tvorbe glutatiónu. Podobne, ako v predošlom prípade, ak ich nemáte dostatok zo stravy, mali by byť súčasťou multivitamínu.

9. Pestrec mariánsky

Táto bylinka, obsahujúca účinnú látku silymarín, má dlhú históriu v liečbe ochorení pečene.

Okrem toho tiež pomáha zvyšovať úroveň glutatiónu v tele.

Zdroj: The Mother Of All Antioxidants pževzato z badatel.net

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x