Extrakt z pampeliškových listů blokuje vázání spike proteinů na povrch ACE2 buněk

Vyrobené SARS-CoV-2 spike proteiny lze ZASTAVIT běžným „plevelem,“ který je každý rok z trávníků odstraňován. Německá univerzitní studie zjistila, že běžná pampeliška (Taraxacum officinale) může blokovat vazbu spike proteinů na receptory ACE2 v lidských plicních a ledvinových buňkách. Extrakt z pampelišky na bázi vody, odebraný ze sušených listů rostliny byl účinný proti spike proteinu D614 a řadě jeho mutačních kmenů: včetně D614G, N501Y, K417N a E484K.

Extrakt z pampelišky blokuje SARS CoV-2 spike proteiny a jeho varianty.

Vědci použili sloučeniny s vysokou molekulovou hmotností odebrané z extraktu pampelišky na bázi vody a podrobili jej testu v ledvinových buňkách: HEK293-hACE2 a A549-hACE2-TMPRSS2. Pampeliška blokovala interakce „protein k proteinu“ mezi podjednotkou S1 spike proteinu a lidských receptorů buněk ACE2. Tento účinek byl stejný i proti mutacím spike proteinů z převládajících variant jež jsou v oběhu: včetně britské (B.1.1.7), jihoafrické (B.1.351) a brazilské (P.1) varianty.

Extrakt z pampelišky zastavil navázání pseudotypových částic lentiviru SARS-CoV-2 na plicní buňky a zastavil zánětlivý proces zvaný sekrece interleukinu-6. Vzhledem k tomu, že studie byla prováděna in vitro, jsou zapotřebí další klinické studie k pochopení toho, jak se extrakt z pampelišky vstřebává a jak jej zužitkovat v biologických systémech lidského těla.

Jak vakcíny oslabují stádní imunitu, přírodní byliny slibují skutečnou prevenci a silnou obranyschopnost.

Přestože byly desítky miliard z veřejných prostředků nality do vývoje experimentálních vakcín a propagandistických kampaní, svět stále bojuje s novými respiračními infekcemi. Na SARS-CoV-2 je vyvíjen tlak, aby mutoval do různých variant. Neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že koronavir by mohl být na Zemi vymýcen, a tudíž je pro člověka do budoucna nezbytná adaptace.

Extrakt z pampelišky je jednou z mnoha bylin, které napomáhají k zdravému imunitnímu systému. Je jedině dobře, že extrakt z pampelišky dokáže zabránit infekcím blokací konkrétního kanálu, ke kterému se spike proteiny připojují a způsobují virovou replikaci.

Další přírodní sloučeniny byly zkoumány pomocí zkrácených molekulárních studií. Nobiletin je flavonoid izolovaný z citrusových slupek. Neohesperidin, derivát hesperetinu, je flavanon glykosid, který se také nachází v citrusových plodech. Glycyrrhizin je molekulární sloučenina extrahovaná z kořene lékořice. Všechny tři z těchto přírodních látek také vazebnou tendenci spike proteinů na receptory ACE2 blokují. Hydroalkoholický extrakt z granátového jablka blokuje spike protein na receptoru ACE2 se 74% účinností. Když byly jeho hlavní složky testovány samostatně, byl punicalagin 64% účinný a kyselina ellagová efektivní z 36%.

Tyto přírodní sloučeniny (spolu s extraktem z pampelišky) lze snadno hromadně vyrábět, kombinovat a nasadit jako preventivní lék pro všechny budoucí spike protein varianty. Tyto byliny jsou obecně považovány za bezpečné a z konzumace extraktu listů pampelišky nejsou známy žádné případy předávkování. Podle Evropského vědeckého družstva pro fytoterapii je doporučená dávka listu pampelišky 4 až 10 gramů namočených v horké vodě až třikrát denně.

Autoři studie varují, že spoléhání se na vakcíny je riskantní a nebezpečné nejen pro zdraví jednotlivce, ale také pro stádní imunitu. Vakcína se spoléhá pouze na zesílení protilátek a ukazuje se jako vysoce rizikový zásah s krátkodobými výsledky. Po vakcinaci jsou hlášena poranění, časté jsou i opakované infekce, protože vakcína nutí původní upravený spike protein k mutaci.

Autoři uzavírají: „Faktory, jakými jsou nízká toxicita u lidí a účinný vazebný útlum u pěti relevantních mutací spike proteinu na lidský buňkový receptor ACE2 je, jak již bylo uvedeno: in vitro, povzbuzují tedy k hlubší analýze SARS-CoV-2 prevenci a nyní si žádají další potvrzující klinické důkazy.“

Napsal Lance D. Johnson

Přeložila adri | Zdroj: naturalnews.com

zdroj tadesco.org

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x