„Globálna časovaná bomba“

Rádio show HAL Turner:

„Prvá pitva osoby očkovanej proti COVID-19 ukázala, že vírusová RNA sa nachádzala takmer v každom orgáne jeho tela. Vakcína vyvolaním imunitnej odpovede nezabránila vstupu vírusu.

Výsledok testu PCR u zosnulého bol negatívny 18 dní po prijatí do nemocnice, ale zmenil sa na pozitívny 24 dní po očkovaní.

Vírusová RNA sa nachádzala takmer v každom orgáne v tele, čo znamená prítomnosť spike proteínov. Existujú protilátky (napríklad ich má vytvoriť „vakcína“), ale sú irelevantné, pretože na základe japonských výskumov dnes vieme, že poškodenie spôsobuje práve spike protein S1.

Dnes ráno sme hovorili so špecialistom na infekčné choroby v nemocnici v New Jersey. Poslali sme mu skutočné výsledky pitvy a spýtali sme sa, čo si myslí?

Po chvíli zavolal späť, zjavne otrasený a povedal nám: „Nemôžete ma citovať menom, ak tak urobíte, vyhodia ma z nemocnice.“

Dohodli sme sa, že jeho totožnosť zatajíme. Lekár nám povedal:

„Ľudia si myslia, že vedľajšie účinky vakcíny má iba menšina. Na základe tohto nového výskumu je zrejmé, že každý skôr alebo neskôr dostane vedľajšie účinky, pretože tieto bielkoviny sa naviažu na receptory ACE2 v rôznych častiach organizmu.

Angiotenzin-konvertující enzym 2 ( ACE2 ) je enzym připojený k membráně buněk umístěných ve střevech , ledvinách , varlatech , žlučníku a srdci . ACE2 snižuje krevní tlak tím katalyzovat hydrolýzu z angiotensinu II (a vazokonstrikční peptidu ) do angiotensinu (1-7) (a vazodilatační ). ACE2 potlačuje aktivitu souvisejícího enzymu konvertujícího angiotensin (ACE) snížením množství angiotensinu-II a zvýšením Ang (1-7), což z něj činí slibný lékový cíl pro léčbu kardiovaskulárních onemocnění . ACE2 také slouží jako vstupní bod do buněk pro některé koronaviry , včetně HCoV-NL63 , SARS-CoV a SARS-CoV-2 . Je známo, že samotný spike protein SARS-CoV-2 poškozuje epitel prostřednictvím downregulace ACE2. Lidskou verzi enzymu lze označit jako hACE2 .

Umístění v lidském těle ACE2 je připojen k buněčné membráně převážně enterocytů z tenkého střeva a dvanáctníku , proximálního tubulu buňkách ledvin , glandulární buňky ze žlučníku , stejně jako Sertoliho buňky a Leydigových buňkách z varlat . Profil exprese ACE2 v lidském těle byl nedávno důkladně vyhodnocen týmem Human Protein Atlas pomocí rozsáhlého multiomického přístupu kombinujícího několik různých metod pro analýzu genové exprese, včetně přísné imunohistochemické analýzy s použitím dvou nezávislých protilátek. Exprese ACE2 byla kromě výše uvedených tkání pozorována také v endotelových buňkách a pericytech krevních cév v určitých tkáních, kardiomyocytech v srdeční tkáni a menší podskupině buněk ve štítné žláze , nadvarlete , semenných váčcích , slinivce břišní , játrech a placentě . Je pozoruhodné, že v dýchacím systému byla pozorována velmi omezená exprese , a to jak na úrovni proteinu, tak mRNA, s chybějící nebo nízkou expresí v podskupině buněk nebo jednotlivců. Exprese v dýchacím systému byla omezena hlavně na řasinkové buňky epitelu horních cest dýchacích . Funkce Důležitou funkcí ACE2 je působit jako protiváha vůči enzymu konvertujícímu angiotensin (ACE) . ACE štěpí hormon angiotensin I na vazokonstrikční angiotenzin II . ACE2 zase štěpí karboxyl-terminální aminokyselinu fenylalanin z angiotensinu II (Asp-Arg-Val-Tyr-Ile-His-Pro-Phe) a hydrolyzuje jej na vazodilatátor angiotensin (1-7) , (H-Asp -Arg-Val-Tyr-Ile-His-Pro-OH). ACE2 může také štěpit četné peptidy, včetně [des-Arg9] – bradykinin , apelin , neurotensin , dynorphin A a ghrelin . ACE2 také reguluje transport membrány neutrálního aminokyselinového transportéru SLC6A19 a podílí se na Hartnupově chorobě . Výzkum na myších ukázal, že ACE2 se podílí na regulaci hladiny glukózy v krvi, ale jeho mechanismus ještě není potvrzen. Vstupní bod koronaviru Jako transmembránový protein slouží ACE2 jako hlavní vstupní bod do buněk pro některé koronaviry , včetně HCoV-NL63 , SARS-CoV ( virus, který způsobuje SARS ) a SARS-CoV-2 (virus, který způsobuje COVID-19 ). Přesněji řečeno, navázání špičkového proteinu S1 SARS-CoV a SARS-CoV-2 na enzymatickou doménu ACE2 na povrchu buněk vede k endocytóze a translokaci viru i enzymu do endosomů umístěných v buňkách. Tento vstupní proces také vyžaduje aktivaci S proteinu hostitelskou serinproteázou TMPRSS2 , jejíž inhibice je v současné době zkoumána jako potenciální terapeutikum. Rovněž bylo prokázáno, že narušení glykosylace S-proteinu významně zhoršuje vstup viru, což naznačuje důležitost interakcí glykan-protein v procesu.

Enzym konvertující angiotensin 2 – https://cs.xcv.wiki/wiki/Angiotensin-converting_enzyme_2

Táto mRNA mala zostať v mieste vpichu, ale nie je to tak, čo znamená nasledovné: spike proteíny vytvorené mRNA budú v každom orgáne a teraz vieme, že sú to práve spike proteíny, ktoré spôsobujú poškodenie.

Horšie je, že vírusová RNA nachádzajúca sa v každom orgáne napriek vakcíne naznačuje, že vakcína nefunguje vôbec alebo že vírus má vylepšenie závislé od protilátky (ADE), ktoré mu umožňuje rýchlejšie sa šíriť medzi očkovanými ľuďmi…“

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/global-time-bomb-first-case-of-postmortem-study-of-patient-vaccinated-against-sars-cov-2-mrna-found-in-every-organ-of-the-body

Preložil: OZ Biosféra www. biosferaklub.info

Před tím, než se rozhodnete očkovat, zjistěte si veškeré dostupné informace, včetně těch, se kterými nesouhlasíte, třeba i statistické údaje viz článek níže; co osobně můžete dělat je dávat si pozor na setkání s očkovanými, o kterých víte; dále detoxikovat organismus odkaz, ženy používat bylinnou nápařku odkaz, pít bylinné čaje na počistu organismu – např.: měsíček, celík zlatobýl, přeslička, sléz, vlaštovičník, pampeliška, puškvorec; anebo elixíry z kamenů potřebné informace najdete na tomto odkazu https://kamene.vzostup.sk/

Mengelové současnosti 2 – varianta Delta

„Temné mraky na obzoru. Švédsko varuje před variantou delta“. 

„Švédsko děsí indická mutace koronaviru, která je o 60 procent nakažlivější než původní virus. Šéf Švédského úřadu veřejného zdraví Johan Carlson dokonce mluví o „temných mracích na obzoru“. Naléhavě žádá obyvatele země, aby se nechali očkovat, protože vakcinace by měla zabránit čtvrté vlně pandemie.“

Slovensko kvůli mutacím delty opět zpřísní režim na hranicích.

„Slovensko připravuje kvůli šíření delty, nakažlivější mutace koronaviru, zpřísnění pravidel vstupu do země pro lidi, kteří nebyli proti covidu-19 očkováni.“

Podobné zprávy se na nás denně hrnou z médií.

Je to opravdu podivné. 

Indie se ze stisku varianty Delta vymanila během jednoho měsíce s použitím široké profylaxe levného léku Ivermectin, který byl z rozhodnutí ministra zdravotnictví doručen všem občanům starším 18 let.

WHO proti tomuto rozhodnutí protestovala a několik indických států následně Ivermectin odmítlo.

Indická advokátní komora pak zažalovala WHO za šíření dezinformací o léku Ivermectin.

V indických státech, ve kterých probíhala profylaxe a léčení Ivermectinem, se během jednoho měsíce snížil výskyt varianty Delta o 80 i více procent.

Ve státech, které použití Ivermectinu odmítly, se nákaza naopak rozrostla.

Indie má naočkovaná pouhá 2% populace.

Británie vsadila na rozsáhlou vakcinaci a dosažení kolektivní imunity. Přesně tak, jak to doporučuje Světová zdravotnická organizace WHO. 

V dokumentu „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“ se na str.3 uvádí, že 79,1 % dospělé britské populace má protilátky proti Covid-19, z toho 14,8 % jsou protilátky získané proděláním nemoci, zbytek je získán vakcinací. A dále, že 98 % Britů starších 49 let má protilátky na Covid-19 získané proděláním nemoci či vakcinací.

A přesto má nyní Británie – nejproočkovanější z evropských zemí – největší problém s variantou Delta Covid-19. Denně se nakazí koronavirem 10.633 lidí, je to od minulého týdne nárůst o 37% a počty rostou již třetí týden v řadě.

Kam se nám poděla toužebně očekávaná kolektivní imunita, když má cca 80 % britské dospělé populace protilátky na Covid-19? 

Británie má nejen nejvyšší počty případů Covid-19 v Evropě, ale vede i v počtu mutací viru Sars-Cov-2, které v Británii vznikly.

V Indii s 1,366 miliardou obyvatel vznikly tři mutace viru SARS-CoV-2. Podle tabulky 1 na str. 6-7 dokumentu „SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England, Technical briefing 15, 11 June 2021“ zápasí Británie v současnosti s 26 mutacemi viru Sars-Cov-2, z nichž pět vzniklo přímo v Británii.

Zdá se, že lékaři, kteří varují před masovým očkováním s tím, že způsobí nárůst mutací viru, mají pravdu. Ale možná je právě stálý nárůst mutací viru jedním z cílů, kterých má být dosaženo.

Každopádně však můžeme říci, že Británie má z evropských zemí nejvíce zkušeností s virem Delta.

Prozkoumejme tedy britský vládní web, pomiňme různé předpoklady a odhady a podívejme se, co nám říkají konkrétní čísla a odkazované vědecké publikace.

Co konkrétně víme o variantě Delta?

1. Je velmi nakažlivá, ale její smrtnost je 0,1 %. viz – tabulka 4 na str. 11 výše citovaného dokumentu „SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England, Technical briefing 15, 11 June 2021“. 

[Klikněte p...]
Klikněte pro zvětšení

Pro srovnání: Smrtnost varianty Alfa, která u nás od února a března 2021 převládá, je – podle téže tabulky – 1,9 %. 

Varianta Delta má tedy cca 20x NIŽŠÍ SMRTNOST než varianta Covidu, kterou tu právě máme.

2. V dokumentu „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“ odkazuje britská vláda na straně 6 dole na vědeckou publikaci „Effectiveness of COVID-19 vaccinesagainst the Delta variant“. 

Tato publikace neprošla procesem peer-review, ale britská vláda se jí evidentně řídí.

Podle této publikace JE VARIANTA DELTA MÉNĚ NAKAŽLIVÁ PRO NEOČKOVANOU POPULACI – viz abstrakt, odstavec Results, poslední věta:

„Sequenced cases detected after 1 or 2 doses of vaccination had a higher odds of infection with B.1.617.2 compared to unvaccinated cases (OR 1.40; 95%CI: 1.13-1.75).“ (Sekvenované případy po první a po druhé dávce vakcíny jsou více náchylnější k nákaze variantou Delta než nevakcinované případy.)

Podívejme se na tabulku z této publikace:

[...]

Tabulka ukazuje podíl případů s variantou Delta (B.1.617.2) ve srovnání s hlavním cirkulující variantou Alfa (B.1.1.7) ve skupinách s různým stádiem očkování. Základním předpokladem bylo, že pokud je vakcína proti Deltě MÉNĚ ÚČINNÁ, dá se očekávat, že varianta Delta bude v různě očkovaných skupinách (více než tři týdny po očkování) ve srovnání s neočkovanými jedinci tvořit vyšší podíl případů a naopak.

V tabulce je vidět, že tomu tak opravdu je.

Sloupec „Number of cases“ je rozdělen na britskou variantu Alfa=B.1.1.7 (u nás převládající) a indickou variantu Delta=B.1.617.2. Čísla pod každou variantou znamenají její výskyt ve skupině. 

Ve čtvrtém sloupci „ratio B.1.617.2 to B.1.1.7“ vidíme, že:

 • nejnižší podíl byl v nenaočkované skupině: 691/8268=0,084
 • nejvyšší podíl byl ve skupině lidí naočkovaných dvěma dávkami vakcíny (Astra nebo Pfizer): 25/81=0,309
 • v ostatních očkovaných skupinách byl podíl vždy vyšší než v nenaočkované skupině.

Závěr: Populace, naočkovaná vakcínami Pfizer/BioNTech nebo Astra Zeneca, je více náchylná k nákaze variantou Delta než nenaočkovaná populace.

Ale v Británii již neočkovaná populace téměř neexistuje. A proto Británii nezbývá, než očkovat a očkovat – a to dvěma dávkami vakcíny, ať již je to Astra Zeneca (ChAdOx1) nebo Pfizer/BioNTech (BNT162b2). Jedna dávka má totiž proti Deltě pouze 30 % účinnost – viz tabulka 2 na straně 6 dokumentu „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“. 

3. Efektivita proti úmrtí.

Na straně 4 dokumentu „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“ se můžeme dočíst, že obě vakcíny mají po první dávce efektivitu proti úmrtí 75-80 % a po druhé dávce se efektivita zvýší na 95-99 %.

Ale je tomu skutečně tak? 

Podívejme se na tabulku 6 na straně 15 dokumentu „SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England, Technical briefing 15, 11 June 2021“ 

[Klikněte p...]
Klikněte pro zvětšení
 • Ve druhém sloupci „TOTAL“ nahoře najdeme v modrém oválu celkový počet případů s variantou Delta od února 2021=33.206 případů.
 • Ve druhém sloupci „TOTAL dole najdeme v modrém oválu celkový počet úmrtí na variantu Delta od února 2021=42 úmrtí.
 • V pátém sloupci Unvaccinated nahoře v zeleném oválu najdeme, kolik lidí s Delta nebylo očkovaných=19.573.
 • V pátém sloupci Unvaccinated dole v zeleném oválu najdeme počet úmrtí ve výše uvedené skupině=23 úmrtí.
 • V sedmém sloupci „≥21 days post dose 1“ nahoře v oranžovém oválu najdeme počet očkovaných lidí, kteří onemocněli variantou Delta v době 21 a více dnů po očkování první dávkou=5.393 lidí.
 • V sedmém sloupci „≥21 days post dose 1“ dole v oranžovém oválu najdeme počet úmrtí ve výše uvedené skupině=7 úmrtí.
 • V posledním sloupci „≥14 days post dose 2“ nahoře v červeném oválu najdeme počet očkovaných lidí, kteří onemocněli variantou Delta v době 14 a více dnů po očkování druhou dávkou vakcíny=1.785 lidí.
 • V posledním sloupci „≥14 days post dose 2“ dole v červeném oválu najdeme počet úmrtí ve výše uvedené skupině=12 úmrtí.

Z této tabulky tedy vyplývá, že

 • Z nakažené nenaočkované skupiny zemřel každý 19.573/23=851. člověk.
 • Z nakažené očkované skupiny, více jak 21 dní po první dávce, zemřel každý 5.393/7=770. člověk.
 • Z nakažené očkované skupiny, více jak 14 dní po druhé dávce, zemřel každý 1.785/12=149. člověk.

Závěr: Očkování zvyšuje úmrtnost na variantu Delta.

Zopakujme si znovu, co nám smutný příklad Británie potvrdil:

 1. Varianta Delta má cca 20x nižší smrtnost než varianta Covidu Alfa, kterou tu právě máme.
 2. Varianta Delta je méně nakažlivá pro nenaočkovanou populaci.
 3. Očkování zvyšuje úmrtnost na variantu Delta.
 4. Země, které masově naočkují celou populaci, budou produkovat mutace viru.
 5. Masově naočkovaná populace nebude mít před těmito mutacemi dostatečnou ochranu a bude se muset stále více a více očkovat.
 6. Čím více se bude populace očkovat, tím více bude na nákazu umírat.
 7. Profylaxí a léčením s pomocí levného léku Ivermectinu by se národy dostaly z „pandemie“ raz dva – ale přesto se tento lék přes jeho reálné úspěchy neustále zpochybňuje.

No, není to pro eugeniky a výrobce vakcín ideální?

Proč je tedy vyvíjen ten nelítostný tlak na naočkování celé populace včetně dětí? A to téměř ve všech zemích světa?

Proč je Delta záminkou pro další zvyšování nátlaku na očkování, i když se očkovaní lidé častěji Deltou nakazí a po očkování na ni více umírají?

Kromě hamižnosti a snahy o depopulaci země a Great Reset dávám ke zvážení ještě další důvod:

Pokud masovým očkováním zmizí srovnávací neočkovaná skupina, nebude s kým porovnávat. 

Porovnávacími kritérii pak již nebudou fakta, např. že se v naočkované/nenaočkované skupině lidé častěji nakazili koronavirem nebo že v naočkované/nenaočkované skupině měli lidé lehčí průběh nemoci nebo že se určité nemoci a postižení projevili více v naočkované skupině.

Jediným měřitelným kritériem se pak stane hladina protilátek – tak, jak je tomu již nyní v Británii – str. 8 , dokument „COVID-19 vaccine surveillance report Week 24“. 

Pokud masovým očkováním zmizí porovnávací neočkovaná skupina, pak již nikdo Mengelům nedokáže, že se očkováním dopustili zločinů proti lidskosti.

Budou z obliga.

Poznámka editora

V souvislosti s právě přečteným jak se postavit k článku, který vyšel na iDěs a má titulek Delta děsí Evropu. Státy přistupují k omezením, hlavně v cestování a píše se v něm:

Varianta koronaviru zvaná delta, která se objevila poprvé v Indii, vyvolává v Evropě značné obavy. Státy mají strach, že nestihnou proočkovat dostatek lidí předtím, než se varianta rozšíří. Někde už omezují cestování nebo zvažují další opatření.

Článek je v prémiové obsahu, ale nemusím ani mít přístup, abych věděl, co v něm bude: Nechte se rychle očkovat před tou strašnou variantou delta. Takže vedou čtenáře přesně obráceným směrem.

Kolik čtenářů iDěs má analytické schopnosti, čas a znalost angličtiny, aby prozkoumalo veřejné zdroje jako Maru a pochopilo tu lež? Obávám se, že málo. 

převzato ze – zvedavec.org

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x