Prastarý způsob, jak bojovat s obrovskou škálou druhů parazitů v těle.

Jak víte, asi 2000 druhů parazitů může žít v lidském těle. A pokud člověk špatně jí, tak prostě nemůže mluvit o tom, že v něm nežije tucet druhů takových parazitů. Mohou žít nejen ve střevech, jejich biotopem bývají často: játra, ledviny, plíce, pohlavní orgány a dokonce i mozek a srdce. To je hrozné. I samotná myšlenka na to vás děsí. Ale je lepší je ukončit, než se jich bát.

Naši předkové si dlouho všimli, že mezi jedlými houbami jsou takové speciální houby, které červi nejedí. Je destruktivní pro každého parazita. Vždy je čistá a nikdy nepodléhá žádnému parazitickému dopadu. Jako by v ní byla speciální síla, která je chrání.

Už se stalo známo, jaká je to “síla” a jak se vědecky nazývá. Ale přesto tyto houby dělají svou práci a pomáhají nám očistit naše těla od zbytečných sousedů.

Těmto houbám se říká “lišky”, a nikdy nenajdete jediného liščího červa. Je to prostě nemožné. Tohle jsou ty nejčistší houby v přírodě.

Nepotřebujeme jich k našemu účelu spoustu. Ve velkém měřítku stačí jen 3-5 hub. Sbírejte je a sušte je. Tak je můžete “obrousit”. A dá se to snadno přidat do jídla jako dochucení v dřině. Tedy lišky nevařit, ale jen tak mít hotový pokrm, jako sůl nebo pepř. Mimochodem, dokonce je to lahodné – vyklube se z toho příjemně houbové aroma.

Lišky můžete jíst syrové. Stačí sníst jen malý plátek houby. Tyto houby jsou zcela jedlé v sýrové formě. Mají dost neobvyklou a zajímavou chuť. A chuť tohoto pálivého je jako paprika.

Ve vařené nebo smažené formě jsou lišky neúčinné.
Léčebný postup je prováděn cykly. Označte si 10 a více dní na očistu. A v těchto dnech, konzumujte lišky výše popsané. To je buď syrové nebo sušené. Každý den by vám mělo do těla padnout malé množství lišek.

Tato metoda odstraňuje nejen parazity, ale i jejich larvy, které jsou největším problémem, protože mají inkubační dobu. Tedy je možné se parazitů samotných nějakými chemickými metodami zbavit. ale stejně se zase objeví z larev. A lišky tento problém řeší jednou provždy.

Zdroj – vk.com

Naklíčený česnek a pečený česnek https://www.zenazdravotne.cz/?s=%C4%8Desnek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x