Keltská spirála

Dlouho jsem odolával a dlouho jsem věřil zázraku, že si člověk zavčasu uvědomí, že
nevědomost může být i smrtelná, ale běda, ne vždy je rozum n svém místě, když emoce
rozehrají své divadlo.

Není tomu tak dlouho, co jsme s Keltomanem dávali dohromady na jeho stránky nějaké
informace o spirálách a jejich používání.
Jenže jak se zdá tak pocit z nošení „Keltského šperku“ je lákadlo, které zasahuje nejen Kelty,
ale hlavně lidi zajímající se o tzv. „Etno“ nebo o esoterické záležitosti.
Je velice smutné, že i takoví lidé, nemají ani ponětí jak si ubližují.
Když jsem tento týden dvakrát zastavoval lidi na ulici, jenž měli na svém krku, podle popisu přiloženého letáčku od firmy Phoenix zavěšenou dvojitou spirálu a z mého pohledu byla jasně levotočivá, bylo mi jasné že je někde chyba a musí se s tím něco dělat.
Sice možná drzé, ale určitě věcné optání se na jejich zdravotní stav mi bylo dostatečným
motorem k sepsání tohoto článku.
Lidé kteří navštěvují mé kursy Wydy dobře znají práci s tímto nástrojem, jeho zapojení do
běžného života a musím říci, že dokud to člověk opravdu nepochopí natolik, že zde
nezůstávají žádné pochybnosti, pořád má tendenci si to plést a dělat tím spousty chyb, ke vší smůle jsou to chyby, které se promítnou minimálně na zdraví onoho člověka.
Spirála, nebudeme jí nazývat spirálou Keltskou nebo jinou, prostě spirála je nástroj velké síly, který nemá kořeny jen v esoterních záležitostech, vždyť rozeberte si staré rádio a naleznete jí tam také.
Spirála je od svého „objevení“nebo spíše „pochopení“ usměrňující nástroj v rukou lidí.
Nechci se zde rozepisovat o působení energií, vlnění a dalších věcech s tím spojených, ale
něco se říci musí.
Představte si horký letní den, kdy sedíte v místnosti a přáli by jste si mít jeden ventilátor,
který by okolní vzduch hnal přímo na vás.
Takovou službu tvoří právě spirála s tím rozdílem, že nerozhání vzduch, ale okolní energie,
které usměrňuje a tím vytváří jakýsi tunel, který může energie na jednu stranu posílat a
z druhé odebírat.
Stejně jako u ventilátoru záleží na natočení lopatek, tak zde je důraz kladen na směr motání spirály.
Je to stejný efekt, jako když smotáváte papírový kornout, nebo když vypouštíte vanu…vždy
se vám vytvoří vír a právě tento vír určuje kterým směrem energie(vlnění, signál) bude proudit.

Nejlepší bude celou věc ukázat názorně na obrazech.

pravotociva_spirala
pravotočivá spirála
levotočivá spirála
levotočivá spirála
proudení energie v keltské spirále

Nejedná se o dvě rozdílné spirály, ale o jednu, pokaždé z jiné strany.
Pokud pak tuto spirálu si pootočíte o 90 ° vznikne vám pohled, který je nastíněn právě v onom trojúhelníku.
Důležité je si uvědomit, že spirála je pouze jednosměrná záležitost a nikdy nefunguje tak že by se proudění obracelo…a to i v případě dvojité spirály, kdy se často mluví o harmonii, ale podívejte se na ní pořádně…jedná se vždy o dvě stejnosměrné spirály, takže rozhodně se nedá mluvit o jakékoliv harmonii ve smyslu, že něco odebírá a něco přidává…vždy je to buďto A nebo B v případě obrázku je to z tohoto pohledu spirála pravotočivá, tudíž tak jak je položená na podložce, by měla být položena na těle, na běžné nošení.

keltská dvojspirála

A teď prosím věnujte svou pozornost na obrázek, který má na svých stránkách přímo firma
Phoenix, jenž je výhradním dodavatelem esoterických spirál do ČR.
Pokud by ovšem člověk nosil tuto „osobní“spirálu tak jak je zde položená(místo podložky si představte tělo), nebyl by moc spokojený, nejspíše by byl i rozmrzelí a každopádně by měl podlomené zdraví. Spirála zde položená se nám z pohledu jeví jako levotočivá, tudíž směrem z podložky do prostoru usměrňuje energie. Ovšem ne vždy je to špatné.
Spirála jak už jsem řekl dokáže energie dávat a nebo odsávat, v případě negativních, zde je ale třeba už mít nějaké zkušenosti s takovou činností. Je třeba už vědomě kontrolovat a usměrňovat.
Kupříkladu uvedu prostou léčbu rýmy s touto spirálou.
Upozorňuji, že mluvím o příkladu, kdy „léčitel“je obeznámen s funkcí a dokáže spirálu
ovládat.
Léčitel, přijde a přiloží na nos pacienta spirálu pravotočivě dotykem a levotočivě z pohledu
léčitele,(jak je na obrázku se řemínkem) začne tak odsávat negativní energie. Toto provádí
kratší čas než fázi druhou…řekněme tak 15 minut, je třeba ovšem dobře vědět, na jaké pole se působí a co se ovlivní, aby nedošlo k poškození sliznice nebo jinak nenarušilo třeba chrupavku, nebo cévky…po této fázi nastupuje fáze dodávání energie, kdy spirálu otočíme, tedy přiložíme levotočivou a pravotočivě bude vypadat z pohledu léčitele, takto ponecháme dobu delší.
Opakujeme několikrát, než zregenerujeme celý nos.
Ovšem i přemíra energie může být škodlivá a způsobovat přesycení člověka.
Práce s energiemi je na dlouhé a dlouhé semináře, ale je třeba si uvědomit, že i když mluvíme o Rei-ki, Wydě, Józe a jiných cvičeních či uměních, vždy je princip stejný a právě pochopení principu je klíčem k jeho používání…
Rozhodně jsem nechtěl tímto článkem nějak odpudit případné zájemce o tento „amulet“, ale pokud máte raději ozdoby než složité účelné věci, sáhněte po kamenech, které mají své jasné účinky a nemůžete si tím takřka vůbec ublížit.
Energeticky rozhozené tělo je velice složité na navrácení do harmonie a většinou to vede v dnešní době k oslabení proti nemocem jako je rakovina a jiné choroby.
V případě dotazů napište na můj mail Lunwer@seznam.cz, rád Vám pomohu, nebo poradím.
Copyright © 2008, Lunwer

zdroj – internet spirala.pdf stahnout

KELTSKÉ SYMBOLY, KTERÉ SE POUŽÍVAJÍ DODNES

Keltský národ měl své symboly, z nichž mnoho známe a používáme dodnes. Keltské symboly měli však také svá specifika a byli jedinečné v tom, že jsou pro tuto kulturu tak příznačné. Spirálové motivy, keltský kříž, nákrčník.  Jsou dnes opět velmi oblíbené – snad právě pro svoji osobitost a nezaměnitelnost.

Mezi jednotlivými lidskými kulturami a věky se některé symboly liší, ale mnohé z nich také až překvapivě opakují. Jsou symboly, které nepřesahují hranici jedné země a jedné doby – a jsou naopak takové, které se vyskytují napříč kontinenty i tisíciletími.

Samotné slavné megalitické Stonehenge v jižní Anglii, které také sloužilo Keltům k obřadům, je starší než jejich epocha (možná více než 5 000 let).

100170070

Keltské symboly, které naši předci používali jsou tak u Čechů stále velmi populární. Zde se vám některé z nich pokusím přiblížit.

Keltská Spirála.

Zázrak za pouhých 80,- Kč...Trojitá spirála vyrytá do stěny hrobky v Newgrange je stará 3000 - 4000 let!

Keltská spirála působí na své okolí jako biogenerátor – má velmi silné harmonizující a zklidňující účinky. Přikládáním na určitá místa na těle doplňuje životní energii. Spirálu můžeme používat jako přívěšek, nebo nosit ji pouze u sebe v kapse. Umístěním pod sklenku či jinou nádobku s tekutinami již za několik minut dochází k příznivým molekulárním změnám. A každý nápoj obsahující vodu zvyšuje svoji bioaktivitu a účinnost, tím se stává léčivý.

Dnes se keltská spirála využívá jako prostředek k léčení, doplňování a usměrňování energie, pro odstraňování škodlivých záření, k úpravě energie potravin, vody a využívá se i v pěstitelství malých i větších rozměrů. Tento zářič je biogenerátor, jeho funkce spočívá především v kumulování a následně ve velmi efektivním vyzařování životní energie. Osobě nacházející se v její blízkosti tak pomáhá ozdravovat tělo, dodávat vitalitu a stabilizovat životní funkce.

Z fyzikálního hlediska pak můžeme říci, že keltská spirála je vysokofrekvenční směrová anténa, jejíž energie sice není měřitelná pouhým zrakem (stejně jako rozhlasové vlny či elektrický proud), ale je viditelná a lze ji zaznamenat při různých pokusech.

Spirálu je třeba po určité době “dobít”. Provede se to tak, že ji opláchnete studenou vodou a asi na 1 týden umístíte na Jih. Zajímavá, ale také zásadní věc: u spirály záleží na tom, zda je pravotočivá nebo levotočivá!

A pravotočivá spirála / B levotočivá spirála

Pravotočivá energii ubírá a levotočivá ji naopak přidává. Čeho se spirála dotýká, ta strana působí.
Tedy, budete-li chtít spirálu nosit zavěšenou na krku tak, aby Vám dodávala energii, musí se Vás dotýkat levotočivá strana (B). Budete-li chtít dodat energii nápoji, je třeba hrnek nebo sklenici postavit na levotočivou spirálu (B). Pravotočivou spirálou můžete naopak odsávat nemoci nebo oslabovat účinky geopatogenních zón (GPZ). To jsou místa vyskytující se přednostně nad zlomy zemské kůry a vodními zdroji.

zdroj – energiezdravi.cz

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x