Georgij Sidorov článek Léčba „nevyléčitelné“ choroby

Prostředek proti rakovině byl nalezen. Ale tento prostředek používají vyvolení, ti, kteří řídí naši akademickou vědu a medicínu. Naše oficiální věda proto „nemůže“ přemoci tuto chorobu nedostatku vitaminu B17, i když ji lidové léčitelé bez problémů léčili. Mýtus, že nádorová onemocnění jsou nevyléčitelná, je vytvořen proto, aby držel společnost ve strachu ze smrti. A tím, že vytvoří umělý nedostatek životně důležitého vitaminu a zároveň oslabí imunitní systém lidí, ti, kteří se považují za vládce planety, ničí miliony lidí. Georgij Sidorov vypráví o lidovém receptu na léčbu rakoviny.

Před staletími slovo „mor“ strašilo každého, protože lidé velmi dobře věděli, že tuto chorobu nemůže vyléčit žádný lék. S cholerou to bylo stejné. Když cholera nebo mor přišli na území jakéhokoliv státu, jedinou záchranou z těchto nemocí byl oheň. Lidé pálili domy mrtvých, jejich nádobí, oblečení a jídlo. Uplynul ale čas a lidstvo se zbavilo moru a cholery a dalších infekčních a nebezpečných chorob, jako jsou neštovice, spalničky atd. V současnosti slova „mor“, „cholera“ nebo „neštovice“ nikoho moc neděsí. Existuje však jedno slovo, ze kterého jímá strach.

Slovo „rakovina“, název nemoci, se kterou se údajně nemůže poradit moderní medicína. Otázka zní, kdy se tato hrozná nemoc objevila na Zemi? Ukázalo se, že docela nedávno. První zmínka o zhoubném nádoru byla zaznamenána v 17. století, hlavně ve velkých evropských městech. Zpočátku byla rakovina považována za čistě městskou nemoc, protože touto nemocí vesničané téměř netrpěli, ale postupem času se v západní Evropě začala rakovina přesouvat i do vesnic. V 17.-18. století, a dokonce ani v 19. století, nebyla tato nemoc masová a nikoho to moc neděsilo. Podle statistik epidemie rakoviny nastala v druhé polovině 20. století. Tehdy lidstvo pocítilo plnou moc této strašlivé nemoci.

Ne tisíce, ale miliony občanů začaly umírat na rakovinu, a to nejen v Evropě a Americe, nejen ve velkoměstech, ale také na vesnicích.

Po Velké vlastenecké válce se rozšířila rakovina i do Sovětského svazu. V současné době v Rusku onemocní touto chorobou více než dva miliony lidí ročně. Vzniká otázka, co je příčinou této choroby?

Proč se před několika stoletími objevovaly zhoubné nádory u jednotlivců a v naší době se tato nemoc stala masovým jevem? Lékaři i biologové samozřejmě začali studovat onkologické nádory. Začali hledat způsoby léčby a prevence rakoviny. Ale úžasná věc, bez ohledu na to, jak se moc věda snaží, moc se ji nedaří. Lidé jak jsou nemocní, tak zůstávají nemocné.

Na druhé straně je však na Západě skupina lidí, která prakticky netrpí rakovinou. Mluvíme o zástupcích „Výboru 300“, rodinách Rothschildů, Warburgů, Oppenheimerů, Rockefellerů atd. Nevolky přichází na mysl, že lék na rakovinu byl již dávno nalezen, ale jen vyvolení ho používají. Nejen to, někdo na Zemi, máme na mysli tajné laboratoře speciálních služeb, naučili se používat rakovinné onemocnění proti svým politickým oponentům.

Vezměme například generála Petrova, který svého času stal v čele strany „Jednota“ Ruska. Je jasné, že mnozí na Západě neměli rádi čestného a přemýšlivého generála a brzy se ho zbavili. Jak víme, Petrov zemřel na rakovinu. Na rakovinu zemřel i venezuelský vůdce, nesmiřitelný nepřítel Výboru 300 Hugo Chávez. Budí to dojem, že Chávez byl touto nemocí speciálně infikován, stejně jako generál Petrov.

Pokud ano, tak vychází, že příčiny rakoviny jsou známy jen některým, ale ne všem. Snaží se příčiny před masami skrýt. Zároveň touto nemocí trpí velké množství lidí na Západě i na Východě. To přivádí na myšlenku, co když je obrovské množství lidí v různých zemích kontaminováno rakovinou? Na pozadí takové epidemie lze odstranit jakéhokoli nežádoucího lídra a hodit to na vlnu rozšířené nemoci.

Zároveň se mnoho národů naučilo léčit rakovinu, aniž by se uchýlilo k oficiální medicíně. Možnosti lidových prostředků jsou někdy překvapivé. Například na začátku 20. století léčili ruské léčitelé rakovinu snadno a prostě a nepovažovali ji za žádné zvláštní, závažné onemocnění. Teprve později, s příchodem bolševiků k moci, kdy byla zastřelena většina lidových léčitelů, se nádorová onemocnění stala „nevyléčitelná“. Z výše uvedeného můžeme vyvodit, že ruské lidové léčitelé znali povahu rakoviny a věděli, jak jí porazit.

Teprve nedávno se oficiální věda dozvěděla, že k rakovině dochází ze dvou příčin. První příčinou je reakce na nedostatek vitaminu B17 v těle. Druhou příčinou je to, že během nedostatku tohoto vitaminu je imunitní systém v lidském těle velmi oslaben.

Katalyzátorem vzniku rakovinného nádoru je kvasinka Candida albicans, která žije v jakémkoli lidském těle a je původcem kandidózy. Proto, aby se člověk nakazil zhoubným nádorem, postačí dva faktory: nedostatek vitaminu B17 a oslabený imunitní systém, který nedokáže neutralizovat účinek a reprodukci kvasinky. Vitamin B17 je hlavním momentem brzdícím zhoubný nádor v těle. Pokud je vitaminu B17 dost, pak se i oslabený imunitní systém vypořádá s houbovou infekci.

Nyní se podívejme, jaké druhy zeleniny a ovoce obsahují vitamín B17. Ukazuje se, že se nenachází v rajčatech, okurkách ani jiných pěstovaných rostlinách v naší zahradě. Je obsažen pouze v jadérkách renety, pěstované jabloně, v peckách hrušek, meruněk a švestek a v hořkých mandlích. Proto řada zkorumpovaných vědců začala psát desítky článků o nebezpečích jádra pecky švestek a meruněk.

Ve všech těchto semenech je údajně příliš mnoho jedovatého kyanidu, který „otravuje lidské tělo, ničí jeho játra, slinivku břišní a orgány vytvářející krev“. Je zřejmé, že to byl rozkaz vytvořit nedostatek vitaminu B17 v lidském těle.

Vzhledem k tomu, že současný člověk žije v neustálém stresu a stres, jak víme, ničí imunitní systém, kromě toho imunitní systém ničí také GMO a potravinářská chemie, není těžké uhodnout, odkud se vzalo tolik pacientů s rakovinou. Zajímavý je jeden detail: před třemi stoletími jak v zelenině, jablkách a hruškách, v samotné dužině, byl tento vitamin přítomen, ale s vytvořením nových odrůd zůstal vitamin B17 pouze v peckách těchto rostlin.

Proto se rakovina v 17. století vyskytovala pouze u obyvatel měst, ale velmi vzácně.

Jakpak naši ruští léčitelé léčili tuto nemoc? Bylo několik způsobů léčby rakoviny, jeden z nejčastějších vylíčíme. Lidové léčitelé chápali, že klíčem v léčbě jakéhokoli onemocnění je lidský imunitní systém. Proto na začátku léčby se snažili imunitní systém co nejvíc posílit.

Za tímto účelem brali 1 kg květnového nebo červnového medu, rozpustili ho v 1 litru hroznového vína nebo vodky, rozemleli do toho 1 kg aloe stromovité, někdy vložily 2 listy fíkusu. Určitě tam přidali 50 g suché lesní nebo luční přesličky a 20-50 g vlaštovičníku. Někdy nahradili vlaštovičník syrovým lučním pryskyřníkem.

Jed vlaštovičníku a pryskyřníku sloužil jako zabiják pro rakovinové kvasinky a všechny ostatní byliny posilovaly imunitní systém člověka a také sloužily jako vnitřní balzám pro hojení ran způsobených nádorem.

Když všechno měli pohromadě ve sklenici, umístili jí na tmavém místě a nechali stát 12 dnů. Pak pili tento extrakt 3krát denně, hodinu před jídlem. Někteří lidové léčitelé přidali ještě 50 g suchého nebo čerstvého březového listu, 50 g třezalky tečkovanou nebo mateřídoušky. To vše zvýšilo účinnost balzámu a pomáhalo tělu rychleji se zbavit nemoci. Ale toto je pouze první polovina léčby.

Druhá polovina spočívala v tom, že bylo potřeba 3krát denně sníst 20-50 jader švestky, meruňky, mandle nebo broskve. Je důležité vědět, že se všechny tyto jadérka mají brát z čerstvého nebo sušeného ovoce, které nebylo podrobeno tepelnému ošetření. Lidové léčitelé dobře věděli, že tyto pecky obsahují mocný jed, ale také věděli, co se současná věda dozvěděla teprve nedávno.

To, že tento jed, kyanid, vůbec nepůsobí na organismus člověka, protože je ve spojení s látkami, které jej neutralizují. Tento jed působí pouze na patogenní nádor, ale ne na lidský organismus. Ukázalo se, že pecky švestky, meruňky a broskve nejen dodávají tělu vitamín B17, ale také ničí rakovinu svým jedem.

Taková terapie umožnila zcela vyléčit člověka ze zhoubného nádoru během půl roku. Kromě toho bylo pacientovi doporučeno pařit se v ruské bani a poté se polit ledovou vodou nebo vyválet se ve sněhu. Někdy nemocného nutili po spánku polit se vodou a pak jej zabalili do teplého kabátu. To vše dělali pro maximální posílení imunitního systému.

Existuje další způsob, jak se zbavit vážné nemoci. Je ještě jednodušší, ale vyžaduje silnou vůli pacienta. Obvykle tímto způsobem se léčili Pomorové. Jak víte, lidé neměli na břehu Bílého moře včely, ani neměli jižní rostliny jako aloe nebo fíkus. Proto na těchto místech jedli Rusové, kteří onemocněli rakovinou, plody hlohu s pecičkami, která také obsahují vitamín B17, pili odvar z čagy s mlékem, jedli velké množství plodů z divokých jabloní se semínky a dělali fyzická cvičení a to pro všechny svalové skupiny.

Místo činek a vzpěračských činek používaly kameny, pytle s pískem, mlýnské kameny a železné tyče. Co to přináší? Ukazuje se, že během fyzické námahy svaly člověka ztrácí obrovské množství bílkovin, tolik bílkovin, že ho nemocný člověk nemůže doplnit potravou. Proto organismus začínal jednat svým vlastním způsobem.

Organismus ta začíná vytvářet buňky zabijáky, které požírají nádorové bílkoviny a přeměňují je na aminokyseliny pro získání svalové hmoty. To je důvod, proč současné fitnessisté a kulturisté téměř nikdy neonemocní rakovinou, i když nemají ve svém jídelničku potraviny obsahující vitamín B17.

Rusové věděli mnoho způsobů léčby rakoviny, ale tyto metody nebudu popisovat, protože jsou spojeny s použitím solí těžkých kovů (sublimát, chlorid rtuťnatý), ačkoli jsou jednoduché a spolehlivé. Proto nyní v lékárnách nemůžeme koupit chlorid rtuťnatý, i když se tam prodávají jiné jedy. Je to proto, že pro ruské lidové léčitele nebylo vůbec těžké vyléčit rakovinu chloridem rtuťnatým.

Tento krátký článek jsme napsali proto, aby naši občané pochopili, že dávno byla objevena léčba rakoviny. Ale tento prostředek používají vyvolení, ti, kteří řídí naši akademickou vědu a medicínu. Naše oficiální věda proto „nemůže“ zvítězit nad touto chorobou nedostatku vitaminu B17, i když lidové léčitelé snadno léčili tuto nemoc. Mýtus, že nádorová onemocnění jsou nevyléčitelná, je vytvořen proto, aby držel společnost ve strachu ze smrti.

A tím, že vytvořili umělý nedostatek životně důležitého vitaminu a zároveň oslabili imunitní systém lidí, ti, kteří se považují za vládce planety, ničí miliony lidí. Kromě toho mýtus o nevyléčitelnosti rakoviny jim slouží jako mocná zbraň pro manipulaci s vědomím nežádoucích politických vůdců, jako generál Petrov, Hugo Chávez, Ibrahim Rugova, David Thompson, Erich Honеcker.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x