Andrew W.Saul: Vláda Šanghaje oficiálně doporučila vitamín C jako lék proti infekci koronavirem

Na počátku tohoto doporučení stálo toto prohlášení Druhé univerzitní nemocnice v Xián Jiaotongu z 3. března t.r.: Odpoledne 20, února t.r. se další naši pacienti uzdravili z těžkého koronavirového zápalu plic, když už předtím bylo osm stejně onemocnělých a posléze uzdravených pacientů odesláno z nemocnice do domácího ošetření. 

Těchto dobrých výsledků jsme dosáhli klinickou aplikací vysokých dávek vitamínu C. Věříme, že u pacientů postižených vážným naonatálním zápalem plic a pacientů kriticky nemocných by měla být léčba vitamínem C aplikována pokud možno okamžitě po jejich přijetí do nemocnice (časné podání vysokých dávek vitamínu C může mít silný protioxidační efekt, může snížit zánětlivou reakci a zlepšit endotheliální funkce)…Mnoho studií prokázalo, že podávání vitamínu C má na výsledek léčby nepominutelný vliv…
Nu a 3. března, jak už shora uvedeno, oznámila vláda Šanghaje, že léčbu koronaviru COVID-19 vysokými intravenózními dávkami vitamínu C oficiálně doporučuje. Doporučené denní dávky se dle vážnosti onemocnění pohybují od 50 do 200 miligramů vitamínu C na jeden kilogram váhy pacienta. Takže tyto denní dávky dospělé osobě činí přibližně 4000 až 16000 miligramu intravenózně podaného vitamínu C. Metoda intravenózního podávání vitamínu je důležitá, říká Dr. A.Yanagisava, protože tak je léčebný účinek při nejmenší desetkrát vyšší než při přijímání vitamínu ústy. Dr.Yanagisava je v Tokiu působícím prezidentem  japonské fakulty intravenózní therapie, který říká: Intravenózní podávání vitamínu C je bezpečné, efektivní a v širokém svém spektru antivirové.
Richard Z.Cheng M.D.Phd, čínsko-americký lékař úzce spolupracoval s lékařskými i vládními úřady na různých místech Číny. V současné době působí v Šanghaji, kde pokračuje ve svém úsílí prosadit léčbu koronaviru vysokými dávkami intarvenózně podávaného vitamínu C.
Jak Dr. Cheng, tak Dr. Yanagisava doporučují orálně podávaný vitamín C pro prevenci  proti infekci způsobené virem COVID-19.
Z webu Orthomolecural.org. přeložil Lubomír Man

Zdroj rukojmi.cz

Citrusové plody – citrony, grepy – bílý a červený; rakytník řešetlákový; medy i s příměsemi např. med s propolisem, med s rakytníkem; černý rybíz – čaj (pít co nejteplejší); podběl obecný a přeslička rolní – forma čajů; česnek nebo pečený česnek i naklíčený česnek; medvědí česnek

Aktualizace 14.3.2020

Pacienti, kteří se vyléčí z koronaviru, mohou pak trpět horším fungováním plic a záduchou při rychlé chůzi, oznámili ve správě zdravotnických úřadů Hongkongu.

Tento závěr se zakládá na pozorování skupiny ze 12 uzdravených pacientů. Jak oznámil vedoucí střediska pro infekční choroby nemocnice princezny Margaret Owen Tseng, dva nebo tři z nich už nejsou schopni toho, co mohli dělat dříve.

„Zadýchávají se při rychlé chůzi. U některých pacientů se pozoruje snížení funkce plic o 20 až 30 procent (po uzdravení),“ cituje lékaře list The South China Morning Post.

https://cz.sputniknews.com/svet/2020031411646952-lekari-informovali-o-tezkych-nasledcich-koronaviru/

Čaje přesličkový, podbělový, petrklíčový, kopřivový, měsíčkový, řebříčkový, rdesnový; inhalace – přeslička, podběl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
1 rok před

Okrem vitamínu C sa odporúča ja vitamín D

Back to Top
1
0
Would love your thoughts, please comment.x