Rakovina močového měchýře a ledvin

Rakovina střev a zažívacího traktu najdete zde.


Močový měchýř rakovina

Vrbovka malokvětá

Jistě to téměř hraničí se zázrakem, když vám řeknu, že samotná vrbovka malokvětá dokáže vyléčit rakovinu močového měchýře.

Dva šálky čaje, jeden ráno na lačný žaludek a druhý půl hodiny před večeří, mohou stačit, abychom se s touto těžkou nemocí úspěšně utkali. Vrchovatou čajovou lžičku čerstvých listů, květů a stonků vrbovky malokvěté na jeden šálek spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme.

Rakovina ledvin

Kopřiva

Vrchovatou čajovou lžičku kopřivy na  jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme denně až čtyři šálky.

Měsíčková mast

Na pánvičce rozehřejeme 250g čistého vepřového sádla a nasypeme do něj hrst měsíčku (listy, květy a stonky). Vše necháme ještě jednou zpěnit, dobře zamícháme a odstavíme z plotýnky. Pánvičku přikryjeme a necháme přes čisté plátno, listy, květy a stonky vymačkáme a takto získánou mast naplníme do uzavíratelných sklenic.

Vlaštovičníková šťáva

Čerstvě natrhaný a omytý vlaštovičník vymačkáme v odšťavňovači. Denně vypijeme čtvrt šálku čerstvé šťávy, zžeděné stejným množstvím vody.

Jitrocel

Vrchovatou čajovou lžičku jitrocele kopinatého  nebo jitrocele většího na jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme denně dva až tři šálky čaje.

Vrbovka malokvětá

Dva šálky čaje, jeden ráno na lačný žaludek a druhý půl hodiny před večeří, mohou stačit, abychom se s touto těžkou nemocí úspěščně utkali. Vrchovatou čajovou lžičku čerstvých listů, květů a stonků vrbovky malokvěté na jeden šálek spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme.

Rdesno ptačí

Svaříme 1 litr mléka, hrnec odstavíme, přidáme na jeden šálek vrchovatou čajovou lžičku rdesnové natě a vše necháme půl minuty luhovat. Scedíme a denně po doušcích vypijeme tři až čtyři šálky horkého rdesnového mléka.

Přesličková sedací koupel

100g přesličky namáčíme 12 hodin v 5 litrovém kbelíku studené vody. Poté výluh zahřejeme, scedíme a přilijeme do vody ke koupeli. Ve vaně musí být tolik vody, aby ledviny koupajícího se byly ponořené. Koupel trvá 20 minut. Po koupeli se neotíráme osuškou, ale zabalíme až do županu a hodinu se potíme v posteli.

Přesličkový obklad

Na noc přikládáme záparné přesličkové obklady. Dvě vrchovaté hrsti přesličky dáme do síta, které zavěsíme nad hrnec s vroucí vodou. Stoupající pára přesličku napaří. Obsah síta vyklopíme na čisté plátno a jako teplý obklad přiložíme na ledviny. Teplým šátkem záparný přesličkový obklad zafixujeme a necháme působit po celou noc.

Čajová směs

Smícháme stejně množství zlatobýlu, svízele a hluchavky. Vrchovatou čajovou lžičku této směsi bylin na jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme denně tři až čtyři šálky čaje.

Zdroj Maria Treben Byliny z Boží zahrady

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x