Velká novozélandská studie ukazuje vysokou míru poškození ledvin po „vakcíně“ Pfizer

Na Novém Zélandu byl tlak na aplikaci genových injekcí obrovský,  jeho populace tak patří k nadprůměrně proočkovaným na Covid. Také zde se však objevují ve zvýšené míře různá onemocnění, která lze spojit právě s aplikací těchto mRNA injekcí.

Po aplikaci genových injekcí Pfizer se vyskytlo o 1 800 případů poškození ledvin více, než se očekávalo, tj. jeden případ na každých 2 200 dokončených očkování; výsledkem je další důkaz, že vakcíny mohou způsobit kardiovaskulární poškození.

Pomocí národní databáze více než čtyř milionů lidí našli novozélandští vědci silnou souvislost mezi injekcí mRNA Covid od společnosti Pfizer a poškozením ledvin.

Během tří týdnů po vakcinaci mRNA se riziko akutního poškození ledvin zvýšilo o 60 procent, uvedli vědci. Oznámili téměř 1 800 dalších případů, což je ekvivalent více než 100 000 případů poškození ledvin nad běžný průměr ve Spojených státech.

Výsledky byly zveřejněny jako „předtisk“ v databázi The Lancet v pátek 20. ledna. Je to třetí signál z velké vládou spravované databáze spojující injekce mRNA společnosti Pfizer se závažnými vedlejšími účinky za posledních šest týdnů.

Autoři uváděli „akutní poškození ledvin“, což je termín, který může zahrnovat cokoli od relativně benigních změn v laboratorních testech až po vážnou ztrátu funkce ledvin.

Nicméně toto zjištění je dalším ukazatelem potenciálních kardiovaskulárních rizik mRNA. Ledviny v podstatě fungují jako filtry krve a poškození ledvin je často důsledkem sníženého průtoku krve ledvinami.

Výzkumníci také zjistili zvýšenou míru zánětu srdce, krevních sraženin a poškození krevních destiček v týdnech následujících po jedné nebo obou vakcinacích. Celkově našli statistickou souvislost mezi injekcí Pfizer a čtyřmi z 12 zkoumaných onemocnění.

Výsledek je zvláště významný, protože výzkumníci nebyli závislí na dobrovolných informacích. Místo toho porovnali národní zdravotní záznam Nového Zélandu s národní databází lidí starších pěti let, kteří byli očkovaní. Něco málo přes 4 miliony Novozélanďanů, včetně 95 procent dospělých a mladistvých, bylo očkováno, což představuje velký počet obyvatel.

Výzkumníci poté porovnali počet zjištěných „nežádoucích příhod“ s počtem očkovaných.

Po většinu období, kdy lidé dostávali očkování od společnosti Pfizer, byla na Novém Zélandu také relativně nízká míra onemocnění Covidem, takže z nadměrného výskytu těchto problémů nelze vinit samotný Covid.

Zajímavé je, že čtyři z pěti výzkumníků, kteří na studii pracovali, pracují pro vládu Nového Zélandu, která očkování horlivě propaguje. V tom kontextu je pak neméně zajímavé, že nedávno podala demisi neoblíbená premiérka Ardernová, která již za týden ve funkci končí…

zdroj – necenzurovanapravda.cz

Ve zkratce…video

Jordan Walker, jeden z pracovníků Pfizeru, na skryté kameře přiznává, že Pfizer zvažuje zmutování COVIDu, aby na něj mohl vyvinout novou vakcínu. V druhé polovině videa uvidíme, jak reaguje na konfrontaci zakladatele Projektu Veritas – doporučuji zhlédnout, stojí to za to. PS: Ano, když budeme brát, že viry, jak je známe, neexistují, a že COVID nebyl nikdy izolován, jak ho může Pfizer mutovat? Tak či tak, jde o usvědčující informace, a už jen to, že se o něco takového Pfizer pokouší, by mělo být trestné.

video pustit

Může se hodit

sars-cov2-spike-protein-ace2-mozna-reseni

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x