Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace menstruace trápí mnoho žen, bez ohledu na věk, počet dětí,…..

Možné příčiny:

Nezjistitelné

Zraněná záda poraněná páteř (stačí obyčejný ústřel)

Změny v pohlavních orgánech (myomy, cysty – vhodné vyšetření gynekologem)

Děložní čípek

http://kalisek.cz/delozni-cipek

http://kalisek.cz/search/delozni%20cipek/2

Endometriáza

http://kalisek.cz/endometrioza

Psychika

Hormonální nerovnováha

Ženy/dívky jakou menstruaci máte? (Maximálně tři odpovědi)

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Možná řešení:

cvičení

Toto cvičení ze «Šesti pravidel zdraví» Nishi Katsuzōa pomáhá zdraví nejenom upevnit; může ho také obnovit.

Žena, která bude toto cvičení každé ráno a večer praktikovat, nebude mít nikdy gynekologické problémy. Je velmi účinné při gynekologických onemocněních, při neplodnosti, ohybu dělohy, cystách vaječníků, myomu dělohy, endometritidě, zánětu pochvy, amenoree i bolestivé menstruaci. Každodenní cvičení předchází a léčí nemoci pohlavních orgánů žen i mužů.

Těhotné ženy si usnadní porod, budou-li cvičení provádět po půldruhé minutě ráno a večer. Jeho efektivitu jednohlasně potvrzují všechny ženy, které se jím pravidelně zabývaly. I ženy, jejichž první porod byl obtížný, mohou si pravidelným cvičením další porod velmi ulehčit. 3-5 dnů po porodu je možné se cvičením začít znovu. >ODKAZ<< (otevře se na nové záložce)">>>ODKAZ<<

bylinné čaje (nutno zjistit druh bylin, které pomáhají a období, kdy je vhodné je začít pít, aby menstruace nebyla bolestivá)

Čajová směs 1 – Menstruace potíže a poruchy; přechod (klimakterium) obtíže a poruchy

Smícháme 50g kozlíkového kořene a po 25g arnikového květu, pukléřky islandské, meduňky, řebříčku a šalvěje. Vrchovatou čajovou lžičku této směsi bylin spaříme šálkem horké vody, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme ráno na lačný žaludek jeden šálek čaje.

Čajová směs 25 – Bělotok (výtok); mentruace nepravidelná (v pubertě); menstruace poruchy; potraty sklony; klimakterium (přechod) obtíže; ženské pohlavní orgány obtíže

Smícháme stejné množství kontyhele a řebříčku. Vrchovatou čajovou lžičku této směsi bylin na jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme 2-3 šálky denně.

koupel – v horké vodě,

bylinná koupel

léky utišující bolest

obklady – teplá voda, mateřídouškový polštářek, apod

hormonální antikoncepce

Hormonální antikoncepce sice dokáže pomoci, ale potřeba nezapomínat i na její vedlejší projevy, apod. >>o antikoncepci<<

vyoperování pohlavních orgánů (nejposlednější řešení, traumatizující pro každou ženu!!!)

bylinná nápařka

volná menstruace

http://kalisek.cz/volna-svobodna-vedoma-menstruace

http://kalisek.cz/volna-menstruace

http://kalisek.cz/volna-menstruace-aneb-od-kalisku-zpet-ke-vlozkam

http://kalisek.cz/volna-menstruace-aneb-od-kalisku-zpet-ke-vlozkam

Yoni vajíčka – klenoty, které uzdravují

https://www.zenazdravotne.cz/tag/zenske-potize/

použití léčivých kamenů (viz kamene na vzostupe – podle účinků >>odkaz<<)

ženské kameny– lapis lazuli – měsíční kámen – malachit (vhodná je pyramidka, masážní hůlka; jakýkoliv jiný tvar, který ženě pomůže od bolesti) – (zelený) fluorit – odnímá negativní energii – krystal – ametyst (na bolest) – tygří oko (na bolest)

pohyb (cvičení, chůze,…)

změna barvy spodního prádla (léčba barvami)

Léčení barvami – oranžová

Jde o barvu, která je povzbuzující a pomáhá zvyšovat odolnost člověka. Potřebujete-li podpořit při sportovním výkonu nebo zvýšit fyzickou výdrž, pak sáhněte právě po oranžové. Její využití je podobné, jako v případě červené. Rozdíl je v tom, že červená působí na akutní stavy a slabosti, oranžová působí ne tak nárazově – její intenzita je jemnější. Je barvou vhodnou při rekonvalescenci, zvyšuje odolnost těla a dodává optimismus. Oranžová podporuje pravidelný a zdravý menstruační cyklus (při nadměrném krvácení je však vhodná barva modrá), léčí cysty na vaječnících, endometriózu, záněty pochvy apod. Léčí i neplodnost, pomáhá znovu nastartovat vitální i hormonální funkce a pomáhá znovuzískat sexuální energii. Mají-li partneři potíže s početím, pak je vhodnou barvou k použití zejména v období ovulace.

Léčení barvami – fialová

Funguje jako anestetikum, tlumí bolesti – například menstruační křeče, ale uvolňuje i bolest v oblasti ramen, páteře a zad.

Léčení barvami – purpurová

V sobě obsahuje větší část červené barvy, proto podporuje řešení problémů s pohlavními orgány, zvláště ženskými (opožděná menstruace, endometrióza). Dobře působí na hormonální systém.

Více zde: https://www.barevnestranky.cz/leceni-barvami/

energetický krystal (pozor na padělky)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x