Rakovina plic

Nejvíce doporučovaný je kořen puškvorce – buď ho žvýkat, sliny polykat a zbytek vyplyvnout anebo čaj z puškvorce
více najdete v článku puškvorec.

Lze doporučit i kurkumu – přidávat do jídla, při rakovině kůže lze kurkumou zasypávat postižená místa. Upozornění octomaníka – alternativními medii proběhla zvuková zpráva, že z důvodu zvýšeného zájmu o kurkumu, jsou do ní přímíchávány těžké kovy.

Při jakékoliv rakovině je vhodné pít řebříčkový čaj na podporu červených krvinek, které jsou ničeny chemoterapií,… bylina na ženská onemocnění, také je vhodné před ozařování pokožku natřít měsíčkovou mastí.
Pokud má rakovinu plic žena, měla by se držet také rad ve výše uvedenm odkazu byliny na ženská onemocnění a to vzhledem k prevenci rakoviny ňader (mimochodem rakovina prsu u mužů existuje také).
Řebříčkového čaje vypijeme 2-3 šálky za den.

Přesličkový obklad
Dvě vrchovaté hrsti přesličky dáme do síta, které zavěsíme nad hrnec s vroucí vodou. Stoupající pára přesličku napaří. Poté obsah síta vyklopíme na čisté plátno a přiložíme ho na plíce. Teplým šátkem obklad pořevážeme. Přesličkový záparný obklad bychom měli mít přiložený celou noc.

Čajová směs 8:
Smícháme 100g kopřivy, 300g měsíčku a 100g řebříčku. Vrchovatou čajovou lžičku na jeden šálek čaje spaříme horkou vodou, necháme půl minuty vyluhovat, scedíme a po doušcích vypijeme denně 6-8 šálků čaje. Z praktických důvodů si denní dávku připravíme do vyhřáté termosky.

Brukvovité rostliny (květák, hlávkové zelí, brokolice, kedlubny, ředkvičky)

Konzumovat za syrova nebo vařený – květák, brokolice

Žen šen

Karcinom plic

Extrakt z vrbových listů

Tinktura (esence)

Tinktury jsou rovněž výluhy, které připravujeme pomocí 38-40% režné nebo ovocné pálenky. Láhev nebo jinou uzavíratelnou nádobu naplníme volně až po hrdlo příslušnými bylinami a zalijeme režnou nebo ovocnou pálenkou. Láhev dobře uzavřeme, 14 dní nebo i déle necháme stát na teplém místě (asi 20 stupňů Celsia), čas od času láhví zatřepeme, poté obsah scedíme a zbytky bylin vymačkáme. Tinktury se užívají vnitřně po kapkách, zředěné čajem, zevně se používají k obkladům nebo potírání.

Sezam indický

Zamezuje tvorbě nových krevních kapilár, blokuje bujení nádorových buněk

Červené víno (zdravotně)

 

Zdroje –

knihy Marie Treben

100 nejúčinnějších zabijáků rakoviny Sven-David Müller

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to Top
0
Would love your thoughts, please comment.x